Liigu edasi põhisisu juurde

Kontserdid kalamaja tagahoovis

Tere,

Rõõm teatada, et juba sel nädalal toimuvad meie hoovis indiaanitelgis (Väike-Patarei 5) kaks toredat kontserdit. Kahel õdusal õhtupoolikul täidavad tipi muusika ja lood.

Reedel, 12. septembril 2014 kell 20

Taaskasutatud lood ehk jutud ja pillilood Kalamaja tagahoovis

Kalamaja tagahoovis kohtuvad sel korral Sandra Sillamaa ja Piret Päär. Sandra on üles kasvanud koos Pireti jutuvestmisega, viimastel aastatel on nad ka erinevate ürituste raames lava jaganud.

Pilet 5 € NB! Vajalik eelregistreerimine http://www.renoveeri.net/sundmused/kontsert-kalamaja-tagahoovis

Sandra Sillamaa mängib eesti torupilli, sopransaksofoni ja vilesid. Ta on tegev ansamblites Trad.Attack!, Paabel ja Ro:toro. Vaata ka Sandra kodulehte:http://sandrasillamaa.com/

Piret Päär on jutuvestja, jutukooli asutaja ja koolitaja. Piilu lisainfot ta kodulehelt http://piretpaar.com

Laupäeval, 13. septembril 2014 kell 20

Jutud ja pillilood Kalamaja tagahoovis

Sel õhtul ansambel Rääk, koosseisus Kairi Leivo ja Kaur Einasto veedavad õhtu meiega indiaanitelgis lõkkeümber lauldes, pilli mängides ja lugusid vestes.

Ansambli RääK muusika on põimitud kokku vanadest regilauludest, autorilauludest ja kitarri mänglevast gruuvist. Kairi Leivo laulab lisaks veel ansamblis Laudaukse kääksutajad ja Naised köögis. Kaur Einasto on tegutsenud mitmes ansamblis. RääK toob kuulajani enda seatud ja loodud lugusid ja kavast ei puudu ka muhedad jutud. Ansambli jaoks on oluline, et ka kuulajad saaksid lugudele anda oma kõlasid, kontserdil saab kaasa laulda, mõelda ja ümiseda.

Pilet 3 €. NB! Vajalik eelregistreerimine http://www.renoveeri.net/sundmused/kontsert-kalamaja-tagahoovis

NB! Kuniks meie indiaanitelk ei ole kummist ja mahutab ainult teatud hulga muusika- ja jutusõpru, siis palume KINDLASTI Sul end registreerida alloleva vormi kaudu. Ühtlasi saab pileti lunastada nii koha peal kui ka eelmüügist (Ülekanne Säästva Renoveerimise Infokeskus a/a EE152200221049246196 (Swedbank). 

Kui oled end juba kirja pannud, aga ei saa tulla, siis ole hea - anna sellest teada info@renoveeri.net

Ettevõtmist toetab Kultuurkapital